Rok 2016 Henryk Sienkiewicz - "Quo vadis"

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Narodowym Czytaniu po raz pierwszy wzięła udział w 2016 roku. Na Rynku pod Ratuszem czytana była specjalnie na tę okazję przygotowana adaptacja „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza.
Wśród czytających znaleźli się: burmistrz Paweł Kalinowski, radny Krzysztof Markus z żoną, poetka Zenona Radzka, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Magdalena Andrzejczak, bibliotekarki: Wioletta Jankowska, Marzena Ligocka, Grażyna Stępka, Zyta Morawska, a także Małgorzata Gizińska, Oliwia Kryska, Anna Milewska, Kinga Grabarczyk, Ewa Świderska, Krzysztof Seweryniak, Kryspin Cnotkowski, Adam Grabarczyk, Szymon Kubicki, Artur Bryłka, Jacek Pesta, Andrzej Ziółkowski, Piotr Jankowski i Piotr Syska.
Na zakończenie Aleksandra Mielczarek zaśpiewała piosenkę „Miłość Ci wszystko wyjaśniła”.

Quo vadis

Utworzono dnia 14.09.2018, 10:20